Podmienky predaja

Mám rada ručné práce a v poslednej dobe ma uchvátil háčik .Najviac ma baví háčkovaťhračky,ale rada háčkujem aj  čiapočky a klobúčiky pre detičky.Všetky moje dieľka nájdete tu...na blogu...

Ak by ste mali záujem o niektoré moje dieľko, tak ma prosím kontaktujte na mail janacul13@gmail.com ...
Pokiaľ budete mať záujem o iný vzor, alebo farbu, tak mi kľudne napíšte správu a já sa ozvem o (ne)možnosti použitia vzoru na objednané dieľko :) ...dohodneme sa...
Pri každej fotografii je popis použitého materialu a cena za dané dieľko ...k tejto cene si treba pripočítať poštovné, ktoré je: obyčajné poštovné- 1,50 € alebo 1. triedou- 2,50€ .
Pokiaľ sa jedná o väčšiu hmotnosť zásielky, tak poštovné po dohode...

Väčšinou majú vystavené dieľka už majiteľov a preto hačkujem na objednávku. Pri jednoduchších dieľkach je to do 1 týždňa,ale záleží aj od prijatých objednávok v danom čase o čom budem zákazníka informovať.Platba prebieha po dohode prevodom na účet  (č. účtu pošlem mailom). Pred odoslaním hotového dieľka, pošlem fotografiu na schválenie... :-)
Na dobierku neposielam...(po zlých skúsenostiach so zákazníkmi)...za pochopenie ďakujem...


Reklamácia výrobku sa dá uplatniť do 1. týždňa, od prijatia zákazky. Poštovné si hradí zákazníčka a vracia sa iba cena výrobku , po jeho vrátení.

Ďakujem za návštevu môjho blogu!!!

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za Vaše komentáre... :-)